Wakacje

wczasy, wakacje, urlop

Lot balonem. Sport, latanie zawodowe, atrakcja nad morzem.

19 stycznia 2011r.

Lot balonem to nie tylko sport i latanie zawodowe, ale również niezwykle oryginalny uatrakcyjnienia pobytu nad polskim morzem.

Możesz spędzić wiosenny poranek spełniając swoje marzenie o lataniu w przestworzach, przeżywając i chłonąc każdą chwilę wraz ze swoimi najbliższymi.

Co cię czeka?

…Najpierw pieczołowite przygotowania, huk wentylatorów, głośny szum palników z ogniem, chwile niepokoju, niepewności i emocji, …aż wreszcie wielki uśmiech i radość, gdy po chwili te ogromne ‘kule’ nabiorą życia. Lśniąc rozmaitymi kolorami wyrywają się z niecierpliwością w powietrze, … w kolejny, podniebny lot.

Można by wiele pisać, …ale niestety żaden nawet najlepszy tekst nie odda przeżyć, emocji i doznań, jakich doświadcza się podczas tej magicznej chwili. Obcowaniu z nieskończonymi przestworzami, pięknem widoków i kolorów, wolnością, i oczywiście spacerem po czubkach drzew.

Lot balonem to piękne i majestatyczne przeżycie. I zapewniam, że każdy z Was, gdy choć raz wzbije się w powietrze i poczuje wiatr na twarzy, zostanie zarażony i będzie chciała latać zawsze.

Może więc warto sięgać po to co nieosiągalne i urozmaicać swoje wakacje wczasy oraz swój – wolny czas

ocena 3,6/5 (na podstawie 188 ocen)

Zapraszamy nad morze do Polski.
nad morzem, Lot balonem, nad morzem, sport, atrakcje